Pasowanie na Przedszkolaka rok szkolny 2021/2022
W dniu 27 października 2021r. na hali sportowej 33 dzieci z grup: Żabki, Motylki, Misie, Biedronki i Pszczółki w obecności pani dyrektor Doroty Ciećko i pani wicedyrektor Barbary Kierepka oraz koleżanek i kolegów z naszego przedszkola oficjalnie zostało przyjętych do grona przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania "Hymnu Przedszkolaka". Następnie dzieci z każdej grupy zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód tego, jak dużo już potrafią. Z uśmiechem na twarzy recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Po części artystycznej dzieci złożyły obietnicę, że będą zawsze się uśmiechać, zgodnie się bawić, szanować zabawki i słuchać pań. Później pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia, każdy pasowany przedszkolak otrzymał dyplom. Na pewno był to niezapomniany i pełen miłych wrażeń dzień.

