Dzień Babci i Dziadka
Dnia 17. 01.2014 roku, tradycyjnie jak co roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy DZIEŃ BABCI I DZIADKA. Wszystkie przedszkolaki przygotowały piękną część artystyczną, która wywołała ogromne wzruszenie naszych gości. Zaproszeni goście obejrzeli montaż słowno muzyczny i ,,Jasełka’’ w wykonaniu naszych milusińskich. W trakcie tej uroczystości nasze babcie i dziadkowie mogli częstować się ciastem. Dodatkową niespodzianka były laurki przygotowane przez dzieci. Było bardzo magicznie.
