Na wielkiej scenie
12 stycznia 2014 roku wzięliśmy udział w I Gminnym Przeglądzie Jasełek w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnawatce. Staraliśmy się wypaść jak najlepiej!
Nasz występ został nagrodzony gromkimi brawami, a my dostaliśmy podziękowanie i słodki upominek.
To była niesamowita przygoda!
