Lutowo- marcowe czytanie na dywanie
Czytamy, czytamy i nadal chętnych do czytania zapraszamy. Do naszej akcji w lutowo-marcowym czytaniu zgłosiły się panie Anna Najda, Ewelina Dej, Aneta Mużacz. Pani Ania i Aneta czytała dzieciom w grupie 3 i 4 latków, a pani Ewelina w grupie 5 i 6 latków. Serdecznie dziękujemy paniom za aktywne włączenie się w nasze przedszkolne działania.
Elżbieta Jakubczak
