W karnawale same bale

Karnawał to wspaniała tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Kulminacyjnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. 9 stycznia 2020 w naszym przedszkolu odbył się taki bal. Dla naszych przedszkolaków  był to niezwykły dzień. Salę taneczną  podczas zabawy wypełniły postaci między innymi wróżek, księżniczek, pszczółek, biedronek, policjantów, supermanów,  spidermanów i innych bajkowych bohaterów. Zabawę karnawałową poprowadziła animator pani Klaudia Szopa, dzięki której dzieci świetnie się bawiły.  Przedszkolaki tańczyły „tańce- łamańce”, „pociąg”, „kaczuszki”, „krasnoludek” oraz wiele innych dziecięcych karnawałowych przebojów. Emocji i radości było co nie miara. Dzieci w czasie przerw mogły chwilę odetchnąć i zjeść słodki poczęstunek.

Elżbieta Jakubczak