Wizyta Mikołaja w przedszkolu
W dniu 6 grudnia już od porannych godzin w naszym przedszkolu rozbrzmiewały słowa powitanki „Mikołaju, Mikołaju - witaj nam, witaj nam, bardzo się cieszymy, bardzo się cieszymy bądź wśród nas”. Chyba Mikołaj usłyszał tę powitankę , bo po śniadaniu przybył do dzieci na wielkich saniach ciągniętych przez dwa renifery. Miał też licznych pomocników, a wśród nich dwa Anioły. Mikołaj ze swoimi pomocnikami zaprezentował program artystyczny, w którym były wiersze, piosenki, no i oczywiście tańce. Na koniec spotkania w każdej z grup Mikołaj zostawił prezenty. Była również sesja zdjęciowa z Mikołajem.
Dziękujemy Pani Elżbiecie Bielak i jej pomocnikom – uczniom klasy pierwszej za uświetnienie tego dnia w naszym przedszkolu. Mamy nadzieję, że za rok znowu Mikołaj do nas przybędzie.
Elżbieta Jakubczak
