XI Edycja Festiwalu Piosenki Przedszkolnej

Dnia 16 maja b.r. odbyła się XI Edycja Gminnego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej „OD PRZEDSZKOLA DO GWIAZDORA”. Organizatorem konkursu było Nasze Przedszkole w Tarnawatce. W konkursie wzięły udział wszystkie grupy wiekowe 3-6 lat z Przedszkola w Tarnawatce oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Hucie Tarnawackiej.

Celem konkursu była popularyzacja śpiewu i integracja środowisk przedszkolnych, a przede wszystkim czerpanie radości ze wspólnego śpiewania i muzykowania.

Przedszkolaki z wdziękiem scenicznym śpiewały przygotowane piosenki, za które otrzymały gromkie brawa.

 

Prezentację oceniało jury w składzie:

1) Pani Wiesława Grabek-Woś

2) Pani Monika Baran

3) Pan Marian Szałapski

 

Wysoki poziom artystów wprowadził członków jury w małe zakłopotanie. Po długich obradach członkowie komisji konkursowej wyróżnili następujących wykonawców:

 

* 3 – latki:

Michał Berbeć z Przedszkola w Tarnawatce,

* 4 – latki:

Małgorzata Gramatyka z Przedszkola w Tarnawatce,

* 5 – latki:

Alicja Mirecka z Przedszkola w Tarnawatce,

Wiktoria Majdanik z Przedszkola w Tarnawatce,

* 6 – latki:

Antoszak Marcelina ze Szkoły Podstawowej w Hucie Tarnawackiej,

Lizak Oliwia ze Szkoły Podstawowej w Hucie Tarnawackiej,

Agnieszka Graca z Przedszkola w Tarnawatce,

Anitka Berbeć z Przedszkola w Tarnawatce,

Nikola Zielonka z Przedszkola w Tarnawatce,

Przemysław Bakalarz z Przedszkola w Tarnawatce.

Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy i upominki.