WIELKI BAL W PRZEDSZKOLU!
Karnawał to miły czas przepełniony muzyką i zabawą. W zorganizowanym 16 stycznia 2019 roku balu, przedszkolaki „przemieniły się” w różne postacie bajkowe. Zagościły w przedszkolu: królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, piraci, superbohaterowie. Nie zabrakło również policjantów i rycerzy.
Zabawę karnawałową poprowadziła Pani animator Karolina Szopa. Przebierańcy świetnie bawili się i aktywnie uczestniczyli we wspólnych zabawach. Przedszkolaki tańczyły: „tańce-łamańce”, „pociąg”, „kaczuszki”, „krasnoludek” wiele, wiele innych dziecięcych karnawałowych przebojów. Emocji, radości i uśmiechów było co nie miara. Dzieci w czasie przerwy mogły chwilę odetchnąć i zjeść słodki poczęstunek.
Bal karnawałowy przebiegł w miłej i serdecznej atmosferze. Dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń. Wspomnienia z balu na pewno długo pozostaną w pamięci przedszkolaków. A kolejny bal już za rok!
