WIZYTA MIKOŁAJA W PRZEDSZKOLU
6 grudnia 2018 roku przybył do naszego przedszkola Mikołaj, którego z niecierpliwością już od dawna wszyscy oczekiwaliśmy.
Z tej okazji grupa 5-latków przygotowała akademię na cześć wyjątkowego gościa. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na uroczystość mikołajkową przybyli również zaroszeni goście: Pani Dyrektor Bernadeta Wołoszyńska, sekretarz gminy Pan Marian Szałapski, jak również licznie zgromadzeni rodzice.
Po akademii Mikołaj wręczył każdemu dziecku paczkę. Po czym pożegnał dzieci i wyruszył w dalsza drogę. Drogi Mikołaju dziękujemy i zapraszamy za rok!
