„Polska- moja Ojczyzna”

Dnia 30.11.2017r. w przedszkolu odbyła się prelekcja na temat: „Polska- moja Ojczyzna”, której celem było wyjaśnienie słowa patriotyzm. Uświadomiono dzieci, że należą do wspólnoty ludzi zamieszkujących szczególny skrawek ziemi- zwany Ojczyzną. Dzieci brały aktywny udział w spotkaniu . W czasie zajęć przedszkolaki rozwiązywały różne zagadki związane z Polską z wykorzystaniem tablic edukacyjnych. Na koniec każde dziecko otrzymało Dyplom Małego Patrioty. Organizatorem była Agencja szkolno- przedszkolna LUPUS