Spektakl pt. "Wilki i koźlęta"
Dnia 12 kwietnia 2017 roku wybraliśmy się do Tomaszowskiego Domu Kultury na spektakl pt. "Wilki i koźlęta" w wykonaniu artystów z Fundacji FORM.ART.
Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy bohaterów – mamy Wilczycy z wilczetami i mamy Koźlicy z koźlętami, których role odgrywali żywi aktorzy i lalki.
Spektakl o młodych koźlętach i małych wilkach był dla przedszkolaków nie tylko świetną zabawą, ale również lekcją dobrego zachowania. Dzieci oglądając przedstawienie dowiedziały się jak odpowiednio postępować wobec osób dorosłych i czy warto być uczciwym. Przypomniały sobie również zasady "Nie rozmawiaj z obcymi" i "Nie oszukuj – graj fair".
