"Kopciuszek"

gP 20170421 09384321 kwietnia 2017 roku odwiedził nasze przedszkole już po raz drugi "Teatr pod Jabłonią" z przedstawieniem "Kopciuszek".

Piękna scenografia, gra aktorów oraz muzyka sprawiły, że w ciszy i wielkim skupieniu przedszkolaki obejrzały spektakl. Przekonały się, że dobro zwycięża zło, a nieszczęśliwy los można odmienić.